Work clothes
 
*”تولید و پخش لباس کار و ایمنی و لوازم آتشنشانی آذین“*
Uniforms
logo Uniforms

همین الان تماس بگیرید

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباس کار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

 

 

**“لـبــــاسکـــار (لباس کار)؟؟؟”**

لباسکار به عنوان یکی از وسایل حفاظت فردی مطرح است و کلیه کارکنان باید با لباسکار مناسب محل کار در سر کار حاضر گردند. لباس کار کارکنان دارای خصوصیات زیر بوده و مطابق مقررات در اختیار کارکنان قرار می­گیرند. (برای داشتن اطلاعات بیشتـر به سایت مراجعه فرمائید). 

معمولاً لباسکار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی محفاظت مینماید. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار (دو تکه) یا کاپشن و شلوار و نوع یکسره و از جنس الیاف طبیعی (پلی استـر پنبه) و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی (فلامنت ویسکـوز) و در مواردی تماماً از الیاف شیمیایی و صنعتی تولید میگردد.

لباسکار آذین

بدیهی است هر چه الیاف بکار رفته شده در پارچه طبیعی ­تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر میباشد. البسه اختصاصی در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می ­توان لباس عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه،‌ لباس نسوز مخصوص کوره و لباس ضد حریق از جنس پارچه­ های PVC را ذکر نمود.

لباس حفاظتی در برابر گرما از الیاف مخصوصی با پوشش آلومینیوم که تا ۹۰% اشعه مادون قرمز را برگشت می­دهد، ساخته شده و به جهت کار در مجاورت کوره­ ها و فرآیندهای حرارتی مورد استفاده قرار میگیرد.

Work clothes

 

 

**طرح و رنگ لباســکار کارکنان:

طرح و رنگ لباس کار کارکنان شرکت ها معمولا بر حسب نوع عنوان و کار در واحدهای مختلف به منظور شناسایی و کنترلهای لازم از نظر ایمنی:

ردیف نام سمت و موقعیت نوع و رنگ لباس کار
۱ مدیران، رئیس و معاون مجتمع، رؤسا و معاونین سه تکه شامل کاپشن (ترجیحاً سرمه­ ای)، شلوار به رنگ طوسی، پیراهن به رنگ طوسی روشن
۲ رئیس و معاون ایمنی و آتش نشانی، رئیس و سرپرستان و افسران آتش نشانی کاپشن سرمه­ ای،شلوار به رنگ سرمه­ ای و پیراهن به رنگ سفید
۳ رئیس و سرپرست و کارکنان ایمنی لباس دو تکه (کاپشن و شلوار) با رنگ زمینه آبی و یقه سرآستین و زیپ کاپشن به رنگ زرد
۴ سایر کارکنان ایمنی و آتش نشانی لباس یکسره (بیلرسوت) آبی و یقه و سر آستینی و زیپ به رنگ قرمز
۵ رؤساء، سرپرستان و نوبت کاران ارشد واحدهای بهره برداری لباس دو تکه (کاپشن و شلوار) با رنگ طوسی
۶ سایر کارکنان بهره برداری لباس کار یکسره (بیلرسوت) به رنگ طوسی
۷ رؤساء، سرپرستان و مهندسان تعمیرات لباس دو تکه (کاپشن و شلوار) با رنگ زمینه سبز تیره
۸ سایر کارکنان تعمیرات لباس یکسره (بیلرسوت) به رنگ سبز تیره
۹ کارکنان تعمیراتی در کارگاههای تعمیرات و درارتباط با ماشینهای تراش و سایر تجهیزات دوار روپوش و شلوار با رنگ سبز
۱۰ رؤساء، سرپرستان و مهندسین خدمات فنی لباس دو تکه (کاپشن و شلوار) با رنگ زمینه آبی و یقه سرآستین و زیپ کاپشن سفید
۱۱ کارکنان اداره بازرسی فنی لباسکار یکسره (بیلرسوت) به رنگ سفید
۱۲ کارکنان آزمایشگاه روپوش با رنگ سفید
۱۳ کارکنان تدارکات و انبارها لباسکار دو تکه (کاپشن و شلوار) به رنگ زمینه آبی و یقه و سرآستینی و زیپ کاپشن به رنگ طوسی
۱۴ کارکنان خانم که بنا به ضرورت شغلی در واحدهای عملیاتی تردد می ­نمایند لباسکار شامل مانتو و شلوار و مقنعه به رنگهای قید شده در این دستورالعمل با توجه به واحد مربوطه
۱۵ کلیه نفرات عملیاتی پیمانکار لباسکار یکسره (بیلرسوت) آبی رنگ آرم و نام شرکت پیمانکار بایستی در پشت لباس کار حک شده باشد
۱۶ پرسنل ایمنی پیمانکار لباسکار یکسره آبی، از جلیقه به رنگ قرمز که در پشت و روی آن عبارت ایمنی نوشته شده باشد و همچنین از بازوبند ایمنی استفاده نمایند
۱۷ پیمانکاران مدیریت یا MC لباسکار یکسره (بیلرسوت) سفید رنگ که در پشت لباس آرم و نام شرکت حک شده باشد استفاده نمایند
۱۸ کلیه پرسنل مشاوران طرح لباسکار یکسره (بیلرسوت) سفید رنگ که در پشت آن آرم و نام شرکت حک شده باشد، استفاده نمایند

the uniform

 

همین الان تماس بگیرید

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!

 

%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباس کار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

انواع پارچه در تولید لباسکار ایمنی

پارچه های ترکیبی در لباسکار و ایمنی

بیشتر برای بهره مندی از مزایای پارچه های طبیعی و برخورداری از استحکام الیاف مصنوعی با ترکیب کردن درصد های مختلفی از این مواد تولید می گردند. البته همیشه ترکیب این الیاف در جهت ارتقای کیفی محصول نیست و گاها تنها دلیل آن کاهش قیمت تمام شده پارچه میباشد.

پارچه ها به نام ها و اسم های گوناگونی شناخته می شوند که در اینجا سعی شده انواعی از پر استفاده ترین پارچه ها را با توضیحاتی مختصر و کاربردی خدمت شما معرفی نماییم …

**پارچه ی پنبه‌ای در لباس کار و ایمنی**

پارچه ای با حس خوب و آرام بخش که برای اکثریت، اطمینان خاطر از یک پارچه ایده آل را همراه دارد. الیاف پنبه ای به شکل ‌هادی حرارتی عمل مینماید و حرارت بدن را به بیرون منتقل میکند، بهمین دلیل خنک هستند. گاهی لباس های پنبه ای در بین عوام نخی هم نامیده میشوند.

(پارچه ی کتان در لبــاس کار و ایمنی)

پارچه ‌ای است که از الیاف ساقه‌ی کتان ساخته می‌گردد. کتان گیاه علفی یکساله‌ و دارای برگ‌های سبز مات و ساقه‌ی متشکل از الیاف نرم و بلند میباشد؛ که از این الیاف نخ کتان به دست می‌آورند. پارچه ی کتان به عنوان پادشاه پارچه ها نام برده می‌شود. از کتان علاوه بر ساخت لباس در مبلمان منزل نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

پارچه ی کتان کش در لباسکار و ایمنی”

همان پارچه‌ کتان است که با نخ کشی میبافند. نخ کشی عبارتند از: ترتیب گذرانیدن نخ های تار از سوراخ های میلمیلک و رد دستگاه یا ماشین بافندگی تعداد کل میلمیلک های مورد نیاز برای عمل نخ کشی برابر با تعداد کل نخ های تار میباشد.

(پارچه ی جین در تولید لباسکار و ایمنی)

نوعی پارچه ی کتانی است با بافت راه راه و ضخیم که به پارچه دنیم نیز نامیده میشود. اگرچه امروزه گونه های مختلفی از پارچه جین وجود دارد، ولی اصل این پارچه به دلیل استحکام و طول عمر زیاد برای لباس کار مورد استفاده قرار میگیرد. در ایران عوام به این نوع پارچه “لی” هم میگویند که در اصل نام تجاری یک برند میباشد.

 

پارچه ی گاباردین در تولید لباسکار و ایمنی

نوعی پارچه با بافت ریز از پنبه، پشم یا الیاف مصنوعی با نقوش برجسته تیغ ماهی، جناقی یا مخلوط راه راه اریب است که همواره از سمت راست به چپ یا پایین به بالا بافته می‌شود. این پارچه معتبر و مرغوب انگلیسی بیشتر برای کت و شلوار مردانه استفاده میگردد.

پارچه ی کرباس

پارچه‌ای مقاوم از الیاف پنبه و یا لینن میباشد، که از آن برای ساخت چادر مسافرتی، کوله پشتی و غیره استفاده می‌شود.

**فوتر یا نمد در تولید لباسکار و ایمنی**

نَمَد نوعی بافته سنّتی است که با پشم تولید می‌شود. در فرانسه آن را فوتر می‌نامند.
برای تهیه نمد (نمدمالی) عمل بافتن انجام نمی‌شود بلکه با ایجاد فشار و رطوبت و حرارت، موجب درهم‌رفتن الیاف پشمی می‌شوند. دو خاصیت جعد یابی و پوسته‌ای شدن پشم امکان تولید نمد را بوجود می آورد.
پشمی که برای تولید نمد به کار می‌رود پشم بهاره گوسفند با الیاف بلند میباشد. از صابون و زرده تخم‌مرغ نیز می‌توان برای بهتر شدن کیفیت کار استفاده نمود. مقدار پشمی که برای هر متر مربع نمد لازم است با مقدار پشم لازم برای تولید قالی برابر میباشد؛ اما چون زمان تولید نمد بسیار کوتاه‌تر است (حدود یک روز) قیمت آن پایینتر است.

لباسکار آذین

برزنت و لباسکار و تجهیزات ایمنی

برزنت یک پارچه ی مستحکم، منعطف و ضدآب میباشد، که معمولا از پارچه‌هایی مانند کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین ساخته می‌گردد.

پارچه پشمی در تولید لباســکار و ایمنی

با توجه به این که این الیاف از چه حیوانی تهیه شده باشد، به نام‌های مختلفی مانند گوسفند مرینوس، پشم لاما و موی بز کشمیر شناخته می‌گردند. پارچه‌ های تهیه شده از پشم به علت ذخیره شدن هوا در بین الیاف، عایق حرارتی هستند. به علت خاصیت رطوبت پذیری و داشتن فضای خالی، عرق بدن را جذب و آن را به آرامی تبخیر می‌کند. به همین دلیل شخص در زمستان کمتر احساس سرما می‌کند.

پارچه چرم در تولید لباسکار و ایمنی

پارچه چرمی، جنسی که از دباغی پوست خام جانوران به‌دست می‌آید. چرم به دلیل داشتن ویژگی تنفس پذیری جایگاه مهمی را در بخش پوشاک به خود گرفته است. دباغی فرایندی است که پوست فسادپذیر را به یک ماده ی طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون مبدل مینماید. پوست خام احشام در حالت طبیعی خود، قابل استفاده نیستند چون به مرور زمان پوسیده شده و با تغییرات دمایی دچار تغییر خواص میگردند، در سرما سخت و صلب و در گرما شل و نرم.

همین الان تماس بگیرید

 

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

 

بامبو در تولید لباس کار و ایمنی

بامبو لیفی طبیعی است که به تازگی وارد صنعت نساجی شده و استفاده از آن در این صنعت روزبه‌روز در حال افزایش است. بامبو انعطاف پذیر، نرم، دارای ظاهری براق و دوستدار محیط زیست میباشد. الیاف بامبو میتوانند نرمتر از الیاف ابریشم و پنبه باشند. از دیگر ویژگی های آن می توان به جذب بسیار سریع رطوبت و عرق بدن و در عین حال خاصیت بوزدایی آن اشاره نمود، علت این امر ساختار کانالی و سوراخ دار بودن لیف بامبو میباشد.

قابلیت تنفس پذیری و گرم نگه داشتن در محیطهای سرد از دیگر مزایای این نوع پارچه است. اما خصوصیات برجسته این محصول که باعث محبوبیت بسیار آن گردیده، خواص آنتی باکتریال آن میباشد. استفاده طولانی مدت از پارچه بامبو به دلیل اینکه ضد اشعه ماوراء بنفش است و در عین حال خاصیت ضد میکروبی آن، حتی بعد از بارها شستشو باقی میماند؛ باعث میشود، پوست بدن احساس راحتی کند. براساس نتایج بدست آمده خواص گذردهی بخار آب و اثر فتیله‌ای پارچه بامبو بسیار بیش از پنبه میباشد.

پارچه ویسکوز یا ریون در تولید لباسکار و ایمنی

الیاف ویسکوز بر خلاف تصور عمومی با اینکه به دست انسان تولید میشود، ولی متفاوت از الیافی چون نایلون و پلی استر؛ که بر پایه ی مشتقات نفتی تولید میگردند، هستند و مانند پنبه و لینن دارای ماهیت گیاهی(سلولزی) هستند و درتقسیم بندی انواع پارچه در دسته ی الیاف طبیعی قرار دارند.

سلولز از لینتر پنبه و یا خمیر چوب درختان مخروطی مانند سرو، کاج و مشابه آنها به دست می‌آید. تنها تفاوتی که در الیاف ویسکوز نسبت به پنبه و لینن هست، این است که این الیاف مانند کاغذ که در آن چوب درختان تبدیل به خمیر میگردد و بعد از آن طی یک فرایند؛ محصول نهایی که همان کاغذ است تولید می گردد؛ ویسکوز نیز از الیاف کوتاه پنبه یا چوب به دقت بازیابی میشود و با انجام یک سری عملیات شیمیایی در چندین مرحله، سلولز طبیعی به لیف ریون مبدل میگردد. از زمان اختراعش تا کنون برای پارچه‌ی پوششی استفاده شده است، هادی گرما است بنابراین حرارت بدن را حفظ می‌نماید، از ابریشم طبیعی خنک تر میباشد و می‌توان منسوجات بسیار نرم و لطیفی از آن تهیه نمود.

پارچه ی لیوسل

لیوسل یک شکل از ریون است که شامل فیبرهای سلولوزی است که توسط خمیر کاغذ حل شده تولید می‌گردد.

پارچه ی لینن

لینن که گاهی به اشتباه لنین هم گفته میشود، به پارچه‌ی کنفی هم معروف میباشد و از پارچه های مناسب فصل تابستان بشمار میرود. مرغوب‌تربن نوع این پارچه از ۷۰ درصد پنبه، ۱۰ درصد پلی استر و ۲۰ درصد ویسکوز تهیه شده و بدترین نوع آن از ۵۰ درصد پنبه و ۵۰ درصد پلی استر، بدون ویسکوز میباشد.

پارچه ی کنفی

کنف گیاهی بوته مانند و دارای ساقه های پوشیده از خار میباشد، منشأ اصلی آن نواحی مختلف آفریقا بوده و از دانه آن روغن خوراکی استخراج و از الیاف آن محصولات مختلفی منجله کاغذ گونی و چتائی و … تهیه میگردد.

پارچه ی ماهوت

پارچه ی ضخیم تمام پشم، نرم، کمی براق، با سطح پرز دار میباشد.

پارچه ی پلی آمید

شامل انواع نخ های نایلونی با استحکام بالا در مواردی مثل تقویت تایر خودرو و هواپیما استفاده میگردد. این الیاف دارای مقاومت عالی در مقابل سایش است. الیاف نایلونی با توجه به استحکام بالا و سختی برای تولید طناب کمربند ایمنی چتر نجات، نخ و تور ماهیگیری استفاده میشوند.

پارچه ی نایلون در تولید لباس کار و ایمنی

نایلون استحکام خوبی در برابر سایش و کشش دارد، به همین دلیل موارد استعمال زیادی از جمله جورابهای نایلونی است، که به علت قابلیت کششی زیاد در قسمت زانو و مفاصل کیسه ای نمیشود، فورا خشک می‌شوند، زیرا رطوبت کمی به خود جذب می‌نمایند. از نخ فیلامنت برای تهیه جوراب ساق بلند، آستری، مایوی شنا، لباس ورزشی، پارچه دانتل، بارانی، پوشاک پلیسه دار، پارچه‌های کشباف استفاده می‌گردد.

پارچه ی پلی استر

مقاومت فوق العاده ای در برابر چروک شدن دارد، حتی زمانی که خیس می‌گردد. اگر پلی استر با الیاف طبیعی مخلوط گردد، در تهیه منسوجات سبک وزن مانند پارچه‌های پرده ای، ساتن، پیراهن و بلیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت خاصیت اتوپذیری زیاد در تهیه پارچه‌های پلیسه زنانه و پر استفاده مصرف می‌گردد.

پارچه های پلی یورتان

پلی یورتان یک پلیمر متشکل از زنجیره ای از واحد های آلی پیوند شده با لینک های کاربامات (یورتان) میباشد. محصولات پلی یورتان کاربردهای بسیاری دارد و سه چهارم مصارف جهانی از محصولات پلی یورتان به شکل فوم میباشد.

پارچه لاکرا

اسپندکس، لاکرا یا الاستین یک پارچه‌ی مصنوعی است که به خاصیت کشسانی فوق العاده اش شناخته می‌گردد که از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوام‌تر میباشد. از این پارچه در مواردی استفاده می‌گردد که کشسانی، به خصوص برای راحتی مد نظر میباشد. مانند کاربرد آن در لباس‌های ورزشی، می توان گفت پارچه ای لوکس و گران قیمت است، در جهت عرضی کش می آید و به همین دلیل پارچه هایی که درصدی لاکرا دارند نه تنها دوام بیشتری دارند بلکه در حفظ ظاهر هم پیشتاز میباشند، یعنی به اصطلاح زانو نمی اندازند و از فرم خارج نمیگردند.

 

همین الان تماس بگیرید

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

وزن پارچه های لباسکار”

ترگال (ساده بافت) : حدود  ۲۵۰ گـرم                                                                                                                     

فلامنت ویسکوز (کجراه) :۳۲۰ الی ۳۶۰ گرم                                                                                                          

 پلی استر پنبه (کجراه): ۴۲۰ الی ۴۵۰ گـرم                                                                                                            

پلی استر ویسکوز (کجراه) :حدود  ۳۶۰ گرم                                                                                                           

در رنگبندی های متنوع بدون رنگ روی و آب روی و رنگ پریدگی     

                   

لباس کار

                                             

***خصوصیات کلی لباس کار:

خصوصیات لباس کار ایمن عبارتند از:

۱٫ لباس کار باید اندازه و متناسب با بدن فرد استفاده کننده باشد.

۲٫ کارکنانی که با ماشین کار مینمایند و یا در جوار ماشین­ آلات مشغول کار هستند باید از لباس کاری استفاده کنند که هیچ قسمت آن باز یا پاره نباشد. آویزان نمودن زنجیر ساعت، کلید و نظایر آنها روی لباس کار اکیداً‌ ممنوع میباشد.

۳٫ در محل کار که احتمال خطر انفجار و یا حریق باشد، استفاده از یقه نورگیری (آفتاب گردان) و زه و دسته عینک که از انواع سلونوئید ساخته شده­ اند و همینطور همراه داشتن سایر مواد قابل اشتعال برای کارکنان مربوطه اکیداً ممنوع میباشد.

۴٫ در صورتیکه انجام کاری ایجاب نماید که کارکنان آستین لباس کار خود را مستمراً بالا بزنند بایستی از لباس کار آستین کوتاه استفاده کنند.

۵٫ کارکنانی که درمحیط های آلوده به گرد و غبار، مواد قابل اشتعال و انفجار و یا مسموم کننده بکار مشغول هستند، نباید لباسهای جیب­ دار و یا لبه­ دار (دوبل شلوار) را دربرداشته باشند، چون ممکن است گرد و غبار و مواد مزبور در چین و لبه لباس باقی بمانند.

  1. لباس ایمنی مخصوص کارکنانی که با مواد خورنده و یا مضر کار مینمایند باید آب و گاز در آن نفوذ ننموده و جنس آن مناسب با نوع ماده و یا موادی که با آنها کار میکنند باشد.
  2. لباس نسوز مخصوص حفاظت در مقابل حریق بایستی شامل کلاه، دستکش و کفش بصورت یک تکه و سر هم باشد.

 

 

۸٫لباس کارکنانی که با مواد اسیدی و رادیواکتیو کار می­کنند باید بصورت یکپارچه و بدون منفذ همراه با کلاه مخصوص، کفش و دستکش از جنس خاص و غیر قابل نفوذ باشد.

۹٫لباس بارانی به صورت پالتویی کلاه سر خود را از جنس پارچه ضد آب با آستری نخی (جهت مناطق معتدل) و یا آستری پشمی (جهت مناطق سرد سیر) با رنگ مصوب تهیه گردد.

تذکر ۱: کارکنانی که لباس شان بمواد نفتی یا شیمیایی خطرناک آغشته گردد؛ باید فوراً لباس خود را شسته و یا تعویض نموده و آن قسمت از بدن را نیز که در تماس بوده با شوینده­ های مناسب بشویند. هیچ یک از کارکنان حق ندارند با لباس آغشته به مواد نفتی و یا مواد شیمیایی به آتش، شعله و دیگر منابع حرارتی نزدیک گردند ( نظیر بخاری و …) و یا کبریت و فندک و غیره روشن کنند.

تذکر ۲: در صورت پارگی، ‌خراب شدن و یا آلودگی بمواد نفتی یا شیمیایی خطرناک لباس کار، باید برای تمیز شدن آن اقدام نمایید و در صورت نیاز به تعویض به سرپرست مربوط اطلاع داده شود.

تذکر ۳: البسه آغشته به روغن و یا گریس باید فوراً از تن خارج شود چون ممکن است ایجاد ناراحتی پوست نماید.

همین الان تماس بگیرید

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

 

***چاپ آرم و علائم لباس کار (طبق درخواست مشتری)***

*گلدوزی آرم شرکت روی لباسکار:

  1. شکل آرم به صورت دلخواه  در بالا و نام شرکت در زیر آن طراحی میشود. (تغییرات و طراحی شابلون جهت چاپ آرم یا گلدوزی بر اساس خواست مشتری انجام میگیرد)
  2. رنگ زمینه آرم جهت مشخص کردن واحدهای مختلف باید مشخص باشد. (بر اساس درخواست مشتری)
  3. اندازه آرم معمولا ۷ سانتی متر در نظر گرفته میشود.
  4. جنس آرم با استفاده از چاپ سیلک اسکرین مرغوب و ثابت با رنگهای قید شده، بر اساس سفارش مشتری  روی پارچه تهیه میگردد.
  5. محل نصب آرم روی جیب سمت چپ بالای تنه لباس کار، است.
  6. چاپ و یا گلدوزی آرم بر روی پشت لباس یا برگه روی زیپ لباسکار و یا برگه پیراهن و یا بصورت بازوبند و … انجام میشود.

 

لباسکار آذین

*جنس لباس کار:

جنس پارچه باید با توجه به شرایط کار و ظاهر لباس از نظر مقاومت در مقابل چروکیدگی و نیز عدم تولید الکتریسیته ساکن از مخلوط حدود ۷۰% پنبه و ۳۰% پلی استر و با وزن

gr/m2 320 تا gr/m2 420 و با توجه به شرایط اقلیمی و فصول مختلف در نظر گرفته شود. در شرایطی که احتمال سوختن لباس کار در اثر ریختن پلیسه و یا تحت تأثیر حرارت زیاد است (مانند لباس کار جوشکاری)، جنس لباس کار بایستی ۹۰% پنبه باشد(کتــان).

۲٫به جهت استحکام بیشتر از پارچه با بافت کج راه با تراکم بالا (۲ تار و یک پود) و نخ چهل دولا از نوع رینگ (Ring) و بافت کارخانجات نساجی  معتبر داخلی استفاده میشود.

۳٫به منظور دوام بیشتر رنگ و پیشگیری از رنگ دادن پارچه پس از شستشو و همچنین جلوگیری از آب رفتن پارچه از رنگهای راکتیو (Reactive) در رنگرزی پارچه استفاده میگردد. (طبق دستورالعمل های کارخانجات نساجی)

لباسکار آذین

۴٫با انتخاب پارچه مرغوب و اعلاء، و بکار بردن دوخت محکم و نیز چرخکاری دوبله درزها، لباس کار بادوام تولید میشود.

۵٫با استفاده از الگوی مناسب،  لباسکار شکیل و خوش دوخت و در اندازه ­های استاندارد تهیه میگردد. (طبق درخواست مشتری سایزگیری برای شلوارهای شخصی دوز، طبق سایز کمر و کاپشن یا بلوز کار توسط پرسنل شرکت انجام میشود)

لباسهای کار از آن جهت دارای اهمیت هستند که در ساعتهایی زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و در تماس مستقیم با بدن هستند.

جنس لباس های کار می تواند از دو نوع الیاف ویسکوز یا از نوع پارچه های جین باشد.

همین الان تماس بگیرید

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

 

 

الیاف ویسکوز برای تولید لباسکار و ایمنی
الیاف ویسکوز الیافی طبیعی هستند. از طرفی پنبه و لینن دارای ماهیت گیاهی(سلولزی) میباشند. تنها تفاوتی که الیاف ویسکوز نسبت به پنبه و لینن دارد اینست که در فرآیند تولید این الیاف مانند تولید کاغذ که در آن ابتدا چوب درختان تبدیل به خمیر شده و پس از آن طی یک پروسه محصول نهایی که همان کاغذ باشد تولید می شود؛ این الیاف نیز کاملا اینگونه اند. بهمین دلیل از آنجایی که تولید این الیاف به دست انسانهاست به آن الیاف بشر ساخته یا الیاف مصنوعی نیز میگویند.

فواید و مزایای الیاف ویسکوز برای تولید لباسکار و ایمنی
خصوصیت مهمی که پارچه های تهیه شده از الیاف ویسکوز، باعث شده است تا به عنوان پارچه ای مناسب برای محیط های کار انتخاب گردد؛ این است که دارای جذب رطوبت نسبتا بالا (در برخی موارد تا ۵۰% بیشتر از پنبه)، خاصیت تنفس خوب، راحتی بسیار قابل قبول و همینطور رنگپذیری مطلوب آنها است.
پایین بودن خاصیت ایجاد الکتریسیته ساکن و مقاومت خوب در برابر گوله گوله شدن از دیگر مزایای پارچه های تولید شده از الیاف ویسکوز بشمار میرود.

پارچه های تولیدی با الیاف ویسکوز در مقایسه پارچه های پنبه ای یا پلی استری دارای جذب رطوبت بهتر، مقاومت در برابر حرارت بالاتر، نرمی و درخشانی و لطافت بیشتر است؛ که همین موارد سبب ترجیح تولید لباس های کار از این الیاف نسبت به الیاف پنبه یا پلی استر گردیده است.

لباسکار

پارچه های جین برای تولید لباس کار و ایمنی
پارچه دیگری که برای محیط های کار و صنعتی معمولا استفاده میشود، پارچه های جین است. جین نام نوعی پارچه کتانی با بافت راه‌راه و ضخیم است. گر چه همه‌  نوع لباس از جنس جین وجود دارد، ولی پارچه جین بیشتر برای دوخت شلوار استفاده میشود.

(جین، پارچه ای مناسب جهت لباسکار برای مشاغل سخت)
در ایران در لفظ عوام به جین، لی هم میگویند. در حقیقت می توان گفت شلوار جین شلوار ساخته شده از پارچه های کتانی زبر است که به دلیل استحکام خوب، زبری بالا و دوام مناسبی که دارد سبب شده این نوع پارچه گزینه بسیار مناسبی برای تهیه لباس کار برای  مشاغل و کارهای سخت و خشن محسوب شود.

همین الان تماس بگیرید

Uniforms

خرید لباسکار ممنوع ؟؟!!
%اول با ما مشورت کنید%
طراحی لباسکار خود را به لباسکار آذین بسپارید
تلفن تماس مدیریت: محمدی
             ۰۹۱۲۳۶۲۰۲۰۹               
۰۲۶۳۴۴۶۷۷۱۳ 
۰۲۶۳۴۵۲۶۱۵۸

تهیه و توزیع انواع لباسکار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت
لباسکار | ایمنی | آتش نشانی

lebaskaar کانال لباسکار

https://www.instagram.com/lebaskarazin/

%لباسکار آذین با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار%

 

لباسکار آذین

 

تهیه و تنظیم: نرگس خوش روزگار 

کلمات کلیدی: لباسکار صنعتی,لیست قیمت لباس کار,خرید اینترنتی لباس کار,قیمت لباس کار تبلیغاتی,لیست قیمت لباس کار,لباس کار یکسره خارجی,لباس کار خارجی,لباس کار به انگلیسی,لباس کار مهندسی,فروشگاه لباس کار,لباس کار ایمنی,خرید لباس کار مهندسی,وارد کننده لباسکار و تجهیزات ایمنی,برچسب‌های مراقبتی لباس ها,اورکت,پوشاک صنعتی,روپوش های پزشکی و پرستاری,محیط کار,حفاظت از گوش,حفاظت,آتش سوزی,آتش,لباس کار,لباسکار ۳۰-۷۰,تولید کننده لباسکار,لباسکار,لباسکار صنعتی,لباس کار,لباسکار ۳۰-۷۰,تولید کننده لباسکار,لباسکار مهندسی,تولید لباسهای تبلیغاتی,لباس کار تبلیغاتی,لباسکار,تی شرت و کلاه,تی-شرت-و-کلاه,کاپشن و شلوار مهندسی و کارگری,تی شرت آستین کوتاه,تی شرت تبلیغاتی,لباس نومکس,بادگیروشلوار,پیراهن و شلوار اداری,تولید پیراهن و شلوار,لباس گرم,لباس کار یکسره,لباس کار مهندسی,لباس کار کولار,لباس کار نسوز,تولید کننده لباسکار, لباسکار مهندسی,لباسکار مدیریتی,لباس کار مهندسی,لباس کار مدیریتی,لباسکار ضد آب,لباسکار ضدحریق,لباسکار ضد برق,لباس نسوز,موانع ترافیکی,انواع سرعتگیر خیابان,گل میخ چشم گربه ای,ضربه گیر ستون,,محصول,استخراج,عمل اوری,عمل,Production,تولید,J,GDND GFHS;HV, HDLKD hBDK,;S,G hJAKAHKD,کله قندی مخروطی,چراغ گردان,چراغ چشمک زن,زنجیر پلاستیکی,نوار خطر,انواع راه بند استیل,تابلو علائم راهنمایی و رانندگی,تابلو علائم جاده ای,لباسکار ایمنی,آذین,Dress Work,Manufacturing,Lbaskar,Safety,Dress Work,Safety,Azin,Dress,lebaskarazin,lebas,kar, azin, lebaskar,Atashneshan آتشنشان,تجهیزات,لوازم,کپسول,شارژ,روپوش,شلوار بندی,بادگیر,دستکش,دستکش برش,گوشی,صداگیر,ماسک,لباس کار,لباس-کار,لباسکار,لباسکار-صنعتی,لباس کار مدیریتی,لباس-کار-مدیریتی,لباس کار مهندسی,تولید کننده,کرج,تهران,عینک جوشکاری,Firefighters,Capsule,the danger,Safety,امنیت,سلامت,لباسکار کتان,پوتین ایمنی,کفش ایمنی,تجهیزات ایمنی,بی خطری,محفوظیت,پوشاک,شغل,وظیفه,ساخت,عملیات,پوشینه, پوشش,کیسه, Glasses,Hat,Industrial,Industry,دارای,صنایع بزرگ,صنعت,صنایع,پیشه و هنر,ابتکار,مجاهدت,Administrative,اجرایی,gfhs;hv,gfhs ;hv,مثذشسنشق,مثذشس نشق,مجری,روبباد,باد خور,باد خیز,jacket,زیر شلواری,ساق پوش,تنکه,کاپوت ماشین,باشلق,روسری,کلاهک,دودکش,Hood,علامت,signs,نشانه,علامت,امضاء, نشان,تابلو,the mark,سر پوش,زحمت,ملبوس,رمز, Pants,Engineering,Windward,آتش,نشان,Fire,آتش نشان,Firefighters,,شرکت,SHERKAT,Company,Manufacturing,تولیدی,سا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *